PEPE Yatırımcıları Dikkat! Beklenen Yükseliş Belirtisi Ortaya Çıktı

Geçtiğimiz Nisan ayında piyasaya sürülmesinden bu yana PEPE fiyat artışlarıyla dikkat çeken kripto para birimi. Ancak son zamanlarda kayda değer fiyat dalgalanmaları yaşadı. Bazı yatırımcılar önemli kârlar elde etti. Diğer taraftan diğerleri zararına satış yapmak zorunda kaldı. Piyasadaki çalkantının ortasında PEPE, Lookonchain’in yeni oluşturulan iki cüzdan ve daha önce PEPE’den kâr eden yüksek değerli bir yatırımcının yeni alımlarını rapor etmesiyle birlikte yenilenen ilgi belirtileri gösteriyor.

İki yeni cüzdan PEPE için 801.000 dolar enjekte etti

Lookonchain, son 24 saat içinde kurulan iki cüzdanın, 1,08 trilyon PEPE tokeni elde etmek için 335.349 USDT ve 465.839 USDC kullanarak topluca 801.000 dolar yatırım yaptığını açıkladı. Kripto para topluluğu bu tür yatırımları yakından izliyor. Çünkü bunlar genellikle varlığa duyulan güvenin arttığını gösteriyor.

Daha önce önemli kârlar elde etmiş olan önde gelen bir PEPE yatırımcısı, PEPE token’ları satın almak için 390 Ethereum (yaklaşık 645.000 dolar) tahsis ederek piyasaya yeniden girdi. Balinanın PEPE’ye yönelik önceki girişimi dikkat çekmişti. Buna göre ilk yatırımın 38.860 katı, toplam 2,34 milyon dolar kazançla etkileyici getiriler sağlamıştı.

Balinanın hamlesi

Yatırımcı başlangıçta 15 Nisan’da yalnızca 0,03 ETH (60 dolar) karşılığında PEPE tokenleri satın aldı. Bu satın alma işleminin ardından OKX’e 500 milyar PEPE tokenı (588.000 dolar) yatırdı. Ardından 1.052 ETH (1,75 milyon dolar) karşılığında 1,93 milyon PEPE tokenı sattı. Bu kazançlı hamlelerle balinanın toplam PEPE kârı 2,34 milyon doları aştı. Buna göre 38.860 katlık kayda değer bir artışa işaret etti.

Son dönemdeki dalgalanmaya rağmen, PEPE şu anda 0,0000008152 dolardan işlem görüyor. Ancak bu değer, zirve noktasından yaklaşık %80’lik bir düşüşü yansıtıyor. Kripto para piyasası fiyat dalgalanmalarıyla biliniyor. Diğer taraftan PEPE’ye yönelik yenilenen ilginin bir anlıma var. Hem kısa vadeli kazançlar hem de uzun vadeli potansiyel arayan yatırımcılar için dijital varlıkların süregelen cazibesini gösteriyor.

Bundan sonrası için ne bekleniyor?

Açıkçası bunu tahmin etmek elbette kolay değil. Diğer taraftan kriptokoin.com olarak baktığımızda balinanın bu hamlesinin dikkat çektiğini görüyoruz. Çünkü yeni bir fiyat artışının belirtilerinin geldiği şeklinde bir algı var.

Kripto para dünyası geliştikçe, yatırımcıların özellikle PEPE gibi volatilite geçmişi olan varlıklarda bilgi sahibi olmaları gerekiyor. Diğer taraftan alım satım kararlarında özenli davranmaları çok önemli.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx