Fenerbahçe’de Miguel Crespo’dan kontrat sözleri! ‘Kupalar kazanmak istiyorum’

UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde Spartak Trnava deplasmanından 2-1 galip ayrılan Fenerbahçe’de Miguel Crespo açıklamalarda bulundu. Önemli bir 3 puan aldıklarını belirten Portekizli orta saha, “Önemli bir 3 puan elde ettik. Galibiyet serimizi sürdürüyoruz. Sürekli çalışıyoruz. Performansı yukarı çekmeyi amaçlıyoruz” ifadelerini kullandı.

Fenerbahçe ile yeni sözleşme imzaladığı için mutlu olduğunu vurgulayan Miguel Crespo, “Gerçekten mutluyum kontratımı yenilediğim için. Fenerbahçe’de devam ettiğim için çok mutluyum. Ben Fenerbahçe’de kupalar kazanmak istiyorum. Fenerbahçe çok büyük ve kupaları hak ediyor. Ben de yardımcı olmak istiyorum” açıklamasını yaptı.

Müsabaka hakkında konuşan Portekizli oyuncu, “Güzel bir maçtı. Zaten birazcık komplike bir maç olacağını biliyorduk. Sabırlı bir şekilde oynamamız gerekiyordu. İlk yarıda gol atamadık. İkinci yarıda da aynı sakinlikle devam etmemiz gerekiyordu. Kalitemizle, attığımız gollerle maçı kazandık. Çalışmaya devam edeceğiz” dedi.

Forma rekabeti hakkında açıklamalarda bulunan Miguel Crespo, “Hocam bana şans veriyor, güveniyor. Onun güvenini boşa çıkarmamaya çalışıyorum. Elimden geleni yapmaya çalışıyorum. Öz güvenli bir şekilde devam ediyoruz. Rekabet çok önemli. Rekabetin oyuncuları geliştirdiğini düşünüyorum. Bu açıdan bunu önemsiyorum. Asıl önemli olan şey Fenerbahçe. Fenerbahçe’nin kazanmaya devam etmesi” diye konuştu.

Miguel Crespo son olarak şu ifadeleri kullandı:

“Bizim hedefimiz, birinci olarak grubu tamamlamak. Avrupa’daki maçlarımızı kazanmak istiyoruz. Elimizden geleni yapacağız. Söylediğim gibi Fenerbahçe olarak çalışmaya devam edeceğiz.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

xxx