Arzum Onan, Adı Gözde Akpınar’la Aşk Dedikodularına Karışan Mehmet Aslantuğ’un Dimdik Arkasında Durdu!

Magazinin gözde çifti Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ, 27 yıllık evliliklerini geçtiğimiz günlerde sonlandırdı. Asıl gündem olan nokta ise Mehmet Aslantuğ’un, Onan’la boşanmasının ardından adının yeni aşk dedikodularına karışması. İş insanı Gözde Akpınar ile anılan ünlü oyuncu tüm bu iddiaları oldukça sert bir dille yalandı. Arzum Onan da eski eşinin arkasında dimdik durduğunu gösteren bir paylaşımda bulundu.

Mehmet Aslantuğ ve Arzum Onan’ın adını son günlerde epey bir duyduk biliyorsunuz ki. Bunun nedeni, güzide çiftin 27 yıllık evliliklerinin son bulması oldu.

Magazin dünyasının gıpta edilen çiftleri arasında gösterilen Arzum Onan ve Mehmet Aslantuğ ikilisi adeta parmakla gösteriliyordu diyebiliriz.

Ünlü ikili, boşanma davalarının görülmesi için 29 Mayıs günü Beykoz Adliyesi’ne el ele geldi. Onan ve Aslantuğ’un yıllar süren evlilikleri 10 dakikalık bir dava ile tek celsede son buldu.

Anlaşmalı olarak boşandıkları bilinen çiftin geldikleri gibi el ele adliyeden ayrılmaları ise gözlerden kaçmadı tabii.

Onan’la boşanmalarının üzerinden iki hafta geçmişti ki, Mehmet Aslantuğ’un adı yeni aşk iddialarıyla gündeme bomba gibi düştü.

Ünlü iş insanı Gözde Akpınar ile anılmaya başlanan Mehmet Aslantuğ, bu iddiaları oldukça net bir dille yalanladı.

Aslantuğ, açıklamasına, ”Sınanmak! Hiç tanımadığım bir hanımefendinin neredeyse bahsi edilen parası/mirası üzerinden bir ilişki yaşadığım ve boşanmayı da bu yüzden istediğim konuşuluyormuş, haber olmuş!” diyerek başladı.

Ardından ”Ben de o sırada film atölyemizin ışıklar/ayaklar dahil tüm ekipmanını tek başına kamyona yüklüyordum. Kamyonu da kullanmak üzere… Size sorma gereğini bile duymadan hakkınızda her tür dedikoduyu üretebiliyor, inanabiliyor, yazıyor çiziyorlar! Oysa daha dün “Siyaset değil, haysiyet mücadelesi” diye TİP’in teklifini kabul ettiğimde partinin oy oranı yüzde yarım bile değildi. 40 yıllık mesleki kariyerimin de kimsenin rozetine ihtiyacı olmadığının bilincinde olarak. Bu kararın bile bir şey anlatıyor olması lazım. Kendine saygısı olmayanlar, başkalarının hayatına da saygı duymuyor.” ifadelerini kullandı.

Aslantuğ’un ”“Haysiyetsizlik”, “şeref” in taammüden katilidir!” başlığıyla paylaştığı Instagram postuna binlerce yorum ve beğeni gelirken içlerinden bir isim dikkat çekti.

Arzum Onan, eski hayat arkadaşının paylaşımına yorum yapmadan geçmedi. ‘Yeni aşka yelken açtığı’ iddiasıyla ön plana çıkan Mehmet Aslantuğ’un aşk iddialarını yalandığı paylaşımında Onan, kendisine destek oldu.

“Her zaman yanındayım. Açıklama yapmaya ihtiyacın yok” yorumunu yazan Arzum Onan, paylaşımına bir de kırmızı kalp ekledi.

Arzum Onan’ın bu gönderisine beğeni ve yorum yağdı demek yanlış olmak. Sosyal medya kullanıcılarının bir kısmı Onan’ın bu desteğini oldukça kıymetli ve anlamlı buldu. Onan’ın bu ‘Yaptığının yersiz olduğunu’ iddia edenler ise ünlü ismi epey bir eleştirdi.

Arzum Onan’ın annesi Serap Onan da Aslantuğ’a destek verenler arasında yer aldı. ?

Sizin konu hakkındaki düşüncelerinizi de oldukça merak ediyoruz. Yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir