Meral Akşener gençlerle görüşmesini paylaştı

DÜZGÜN Parti başkanı Meral Akşener gençlerle katıldığı bir programda yaşanan problemleri dinledi. Akşener, “Muhtaç olduğum kudretin damarlarımda olduğunu biliyorum. Umutsuz bakmamak istiyorum” diyen bir gence Akşener, “Gençlerimiz, yaşadıkları tüm imkansızlıklara ve hayal kırıklarına karşın, ülkemiz için çabalamaktan ve çalışmaktan asla vazgeçmiyorlar. Biz de onlardan vazgeçmeyeceğiz” dedi.

ÂLÂ Parti Genel Lideri Meral Akşener, Gençler İçin Gençlerle Bir arada programında gençlerin sıkıntılarını dinledi.

‘HEPİMİZ ZORLUK YAŞIYORUZ’

Bir genç, kendisini şöyle söz etti:

Küçüklüğümden beri Atatürkçü milliyetçiliği hisleriyle yetiştiğim için muhtaç olduğum kudretin damarlarımda olduğunu biliyorum. Umutsuz bakmamak istiyorum. Şu an öğrenci konutunda tek yaşıyorum.

Geçimimi burslarım ve çalıştığım part-time işlerimle sağlıyorum. Hepimiz zorluk yaşıyoruz. Ben 5 yıl sonra kendimi sizin üzere rol model aldığım modellerden biri olarak görmek istiyorum.

Gençlerle buluşmasından kesitleri toplumsal medya hesabından paylaşan Akşener, şu sözleri kullandı:

“Hatalarının üzerini örtmek için gençlerimizi nankör ilan ederek kolaya kaçanlar bilmez; lakin bugün gençlerimiz, yaşadıkları tüm imkansızlıklara ve hayal kırıklarına karşın, ülkemiz için çabalamaktan ve çalışmaktan asla vazgeçmiyorlar. Biz de onlardan vazgeçmeyeceğiz.”

(HABER MERKEZİ)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.