MasterChef’te gözyaşları sel oldu! Yarışmacı Melih Berkay Gündüz’ün sözleri yürekleri dağladı

Her bölümü heyecanla izlenen MasterChef yarışmasının dün yayınlanan bölümünde gözyaşları sel oldu. Ana kadronun ilk 6 kişisinin arasına girmeye başaran yarışmacı Melih, vefat eden babasıyla ilgili konuşurken gözyaşlarına hakim olamadı.

TV8 ekranlarında yayınlanan ve heyecanla takip edilen yemek yarışması MasterChef stüdyosunda gözyaşları sel oldu. 32. bölümüyle ekranlara gelen yarışmada ana kadroya girmeye hak kazanan ve 6. önlüğün sahibi olan yarışmacı Melih vefat eden babasıyla ilgili konuşurken gözyaşlarına hakim olamadı. 

GÖZYAŞLARI SEL OLDU!

Bunun üzerine konuşan Somer Şef, “Melih, senin yolculuğun aslında bu sene değil geçen sene başlamıştı. Bu sene burada olmanın farklı bir sebebi var” dedi. Bunun üzerine gözyaşlarını tutamayan Melih, konuşmakta zorlanınca şefler ve arkadaşları alkışlayarak ona moral verdi.

masterchef melih gözyaşlarına boğuldu

Bunun ardından Melih, kaybettiği babası için; “Keşke yaşatabilseydik, görseydi. Onun için geldim buraya. Onun için savaştım bu kadar. Yemin ederim kendim için gelseydim, şekerpare günü bırakacaktım şefim. ‘Çekilmek istiyorum’ diyecektim, çok üzüldüm çünkü. Ama onun için geldim ben buraya, yemin ettim kendime. Burada sonuna kadar savaşacağıma… İnşallah görüyordur beni. Teşekkür ederim her şey için” dedi.

Stüdyoda başta Somer şef ve birçok yarışmacı da gözyaşlarını tutamadı. 

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK VİDEO;

MasterChef jürisi Mehmet Yalçınkaya’dan Türk mutfağına övgü dolu sözler!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.