Kız isteme dönüşü kazada ölen anne-oğul, toprağa verildi

Acı olay, evvelki gün Samsun-Ordu kara yolu Yerli mevkisinde meydana geldi. Giresun’un Yağlıdere ilçesine bağlı Akpınar köyündeki mescitte imam olan kardeşi Osman Arslan’a kız istemek için gittikleri Yalova’dan Trabzon’a dönmek için yola çıkan Serkan Arslan (34) idaresindeki 54 B 9775 plakalı hafif ticari araç, bariyerlere çarpıp, devrildi.

Kazada, Osman Arslan ile annesi Fatma Arslan hayatını yitirdi. Yaralı şoför ile kardeşi Hasret (23) ve babası Ali Arslan (57) ise Çarşamba Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Ali Arslan, taburcu edilirken, bedenlerinin çeşitli yerlerinde kırıklar tespit edilen 2 kardeşin tedavilerinin sürdüğü belirtildi.

TOPRAĞA VERİLDİLER

Kazada ölen anne ve oğlunun cenazesi, otopsi süreçlerinin akabinde Trabzon’un Akçaabat ilçesi Ağaçlı Mahallesi’ne getirildi. Tedavisinin akabinde boğazına boyunluk takılarak taburcu edilen Ali Arslan, eşi ve oğlunun cenazesinde oturduğu sandalyede taziyeleri kabul edip, namaza durdu.

Anne ve oğlu, ilçedeki Ağaçlı Merkez Camii’nde öğlen vakti kılınan cenaze namazı ve duaların akabinde aile kabristanlığında toprağa verildi.

GELİN ADAYI KATILMADI

Çok sayıda kişinin katıldığı cenazeye, gelin adayının katılmadığı öğrenildi. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.