Kırkpınar Yağlı Güreşleri saat kaçta ve hangi kanalda? Baş pehlivan ne vakit muhakkak olacak?

Kırkpınar Yağlı Güreşleri her yıl olduğu üzere bu yıl da tarihi tertiplerden birine mesken sahipliği yapacak. 661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri 1-3 Temmuz 2022 tarihleri ortasında TRT Spor’da ekranlara gelecek. 54 başpehlivanın gayret edeceği güreşlerde, bu yılın başpehlivanı Pazar günü gerçekleşecek final karşılaşmasıyla aşikâr olacak.

Yüzlerce yıllık gelenek olan Kırkpınar Yağlı Güreşleri tekrar büyük coşkuyla başladı. Çok sayıda pehlivanın uğraş edeceği Kırkpınar güreşleri TV’den canlı yayınlanacak. Pekala, Kırkpınar yağlı güreşleri hangi kanalda? İşte detaylar…

BAŞ PEHLİVAN PAZAR GÜNÜ MUHAKKAK OLACAK

661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri’nde bu yıl 2 bin 475 pehlivanın iştirakiyle tüm vakitlerin rekoru kırıldı. 54 başpehlivanın çaba edeceği güreşlerde, bu yılın başpehlivanı Pazar günü gerçekleşecek final karşılaşmasıyla aşikâr olacak.

KIRKPINAR YAĞLI GÜREŞLERİ HANGİ KANALDA, SAAT KAÇTA?

661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri, 1-3 Temmuz 2022 tarihleri ortasında canlı yayınla TRT Spor’da ekranlara gelecek. Kırkpınar Yağlı Güreşleri açılış merasimi 18:30’da başlayacak.

661. Tarihi Kırkpınar Yağlı Güreşleri bugün sabah saatlerinde Edirne Sarayiçi Er Meydan’ında küçük uzunluk kategorisindeki pehlivanların güreşleriyle başlayacak. 3 Temmuz Pazar gününe kadar çeşitli kategorilerdeki pehlivanların güreşleriyle devam edecek olan güreşleri izlemek isteyen güreş sevdalıları Edirne’ye akın etti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.