Hülya Avşar’ın kucağına oturmuştu! Küçük İbo’nun itirafı olay oldu…

Küçük İbo olarak bilinen Halil İbrahim Küçük, 21 Mart 1984’te Şanlıurfa’da dünyaya geldi.

İbrahim Tatlıses’in Urfa’daki konseri sırasında sahneye fırlayan Küçük İbo, İbrahim Tatlıses’in İBO Show programına konuk oldu ve bir anda şöhreti yakaladı.

90’lı yılların sonlarına hakikat ünlenen çocuk müzikçilerden olan Küçük İbo, tekrar kendi isminin verildiği dizi ve sinemalarla devrinin yıldızlarından olmayı başardı.

Yanık sesi ile İbrahim Tatlıses’in tahtına aday gösterilen Küçük İbo, şimdilerde eski popülerliğini yakalayamasa da onu hatırlayanlar epeyce fazla.

Bir müddettir ortalarda görünmeyen 38 yaşındaki müzikçi sahnelere tekrar döndü.

Küçük, uzun bir ortadan sonra bir açılışta kameralara takıldı.

Yıllar sonra gelen itiraf

Küçük İbo’dan yıllar sonra gelen itiraf ise toplumsal medyanın bomba üzere düştü…

Yeni bir plak hazırlığında olduğunu söyleyen ‘Küçük İbo’ Halil İbrahim Küçük yıllar geçse de Hülya Avşar’ın kucağına oturduğu 20 sene evvelki programın hala gündeme gelmesi hakkındaki soruları yanıtladı.

Küçük, sorulara şöyle karşılık verdi:

“Ben o vakit küçüktüm, programda akış o denli gerçekleşti, Ben de kucağına oturdum, o an için hoştu diyebilirim, o yaşta Hülya Avşar’ın kucağına oturmak ta bir gururdu, bana hala kucağına nasıldı diye soran oluyor ben de hoştu karşılığını veriyorum”

Kucak fotoğrafının toplumsal medyada yer almasına alıştığını söyleyen Küçük İbo ‘Bu sorudan da sıkılmaya başladım’ açıklamasını yaptı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.