Hull City, Adama Traore’yi alıyor

İngiltere Championship takımı Hull City, kabus üzere geçen bir yılın akabinde yeni döneme güçlü bir takımla girmek istiyor.

Basın toplantısında başkan yardımcısı Tan Kesler ile birlikte konuşan Hull City’nin sahibi ve ünlü medya işvereni Acun Ilıcalı, kadronun geleceği hakkında konuştu.


10 yaş ve altı çocuk taraftarlar, bir yetişkin eşliğinde fiyatsız maç izleyecek

Skorer’de yer alan habere nazaran; birinci olarak konuşmasında Hull City’nin taraftar kümesiyle ilgili açıklamalara yer veren Acun Ilıcalı, taraftarları kuzey tribününe çekmeye hazırlandıklarını duyurdu.

Ünlü medyacı, gelecek dönemden itibaren 10 yaş ve altı çocuk taraftarların, bir yetişkin eşliğinde kadronun maçlarını fiyatsız izleyebileceğini açıkladı.


Tan Tesler: Rastgele bir bilgim yok

Bu dönem kadronun gösterdiği performansın birtakım taraftarlar tarafından eleştirildiği ve bunun ekip üzerindeki tesirinin nasıl olduğu sorusuna Tan Kesler, kulüpte çok fazla vakit geçirdiğini, rastgele bir bilgisi olmadığı cevabını verdi.

“Adama Traore tranferi neredeyse bitti”

Gelecek sezonki transferlerle ilgili de açıklama yapan kulübün sahibi Acun Ilıcalı, birinci transferi Üstün Lig’den yapmaya hazırlandıklarını tabir etti.

Hatayspor forması giyen Adama Traore ile muahede etabında olduklarını belirten Acun Ilıcalı, ‘Neredeyse bitti’ tabirini kullanırken ayrıyeten 4 futbolcuyla görüştüklerini duyurdu.

26 yaşındaki Adama Traore, 2020-2021 döneminde Hatayspor’a transfer oldu. Malili orta saha oyuncusu, bu dönem toplamda 18 maçta forma giydi.

Adama Traore’nin forma terlettiği maçlarda 1 gol ve 3 asisti bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.