Eşi, eşinin annesi ve kız kardeşinden şiddet gören damada büyük şok!

İstanbul’da yaşayan 36 yaşındaki Oktay U. eşi Büşra U.’dan boşanmak için dava açtı. Dava aşamasında 5 yaşındaki çocuğunu da yanına alan Oktay U. oğluyla birlikte yaşamaya başladı. Boşanma davasının devam ettiği sırada sokakta eşi, eşinin annesi ve kız kardeşi ile karşılaştığını söyleyen Oktay U. üç kadının bir anda kendisine saldırdığını iddia etti. Karakola giderek şikayetçi olan Oktay U., verdiği ifadede Eşi Büşra U. kayınvalidesi Keziban G. ve baldızı Yaren A. ile yolda karşılaştığını söyleyerek, “Bana saldırmaya başladılar.  Yaren A. bana tekme ve yumruk attı. Daha sonra Keziban G. de tekme atmaya başladı. Ben merdivenlerden yere düştüm. İkisi de küfür edip tehdit ediyordu” dedi.

“KAFEYE KAÇTIM ORADA DA VURDULAR”

Kendisini korumak için sokaktaki bir kafeye kaçtığını söyleyen Oktay U., “Kafenin içinde de vurmaya devam ettiler. Sonrasında yanımda bulunan oğlumu da alıp gittiler. Gidip darp raporu aldım. Eşimi Aile İçi ve Kadına Karşı Mücadele Bürosu’na şikayet etti. Beni darp eden Keziban G. ve Yaren A.’dan da şikayetçiyim” dedi.

“KIZIMI KORUMAK İÇİN ARAYA GİRDİM”

Yapılan şikayetin ardından Keziban G.’nin ifadesi alındı. Keziban G. verdiği ifadede, kızı Yaren’in yeğenini görünce sevmek için sokağa indiğini söyleyerek, “Ben de yemeğin altını kapatıp aşağı indim. Aşağı inince damadım Oktay’ın kızım sokaktaki kafede kızım Yaren’in boğazını sıktığını gördüm. Büyük kızım Büşra’da oğlu kucağında merdivenlerden çıkıyordu. Oktay kızımın üstüne koşarak geldi. Ben de kızımı korumak için araya girdim. Bana yumruk atıp ayağımdan çekerek merdivenlerden düşürdü. Yaren de beni korumak için Oktay’ı boynundan çekti. Ben de Oktay’a vurdum” dedi.

DAMADA DAVA AÇILDI

Damadının kendisini gördüğü her yerde hakaret ettiğini söyleyen Keziban G. suçlamaları reddederek damadından şikayetçi oldu. Alınan ifadelerin ardından soruşturma başlayan İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı Oktay U. hakkında, “kasten yaralama”, “hakaret” ve “kadına karşı tehdit” suçlarından dava açtı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir