Emine Erdoğan’ın Dilmen’e söylediği sözler çarpıtıldı!

Türkiye 28 Mayıs’ta Cumhurbaşkanı Seçimi’nin ikinci tur oylaması için sandık başına gitti. Cumhurbaşkanı adayları Recep Tayyip Erdoğan ve Kemal Kılıçdaroğlu, 60 milyonu aşkın seçmenin oyunu almak için yarıştı. Resmi olmayan sonuçlara göre Cumhur İttifakı adayı Erdoğan, Türkiye’nin 13. Cumhurbaşkanı seçildi.

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın seçim zaferini tebrik eden isimler arasında, spor yorumcusu Rıdvan Dilmen ve Mesut Özil de yer aldı.

Rıdvan Dilmen ve Mesut Özil, Erdoğan ile fotoğraf çektirdi

Seçim zaferinin ardından Ankara’ya iniş yapan Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı havalimanında tebrik etmeye gelen Rıdvan Dilmen, Cumhurbaşkanı Erdoğan ile fotoğraf çektirmek istedi. Ancak o sırada Emine Erdoğan, Dilmen’i uyardı ve önce Mesut Özil kadraja girdi. Emine Erdoğan’ın Dilmen’e, “Sizi yalnız alalım” dediği duyuldu. Sonrasında Rıdvan Dilmen de Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tebrik ederek fotoğraf çektiren isimler arasında yer aldı.

Emine Erdoğan’ın sözleri çarpıtıldı

Fakat Emine Erdoğan’ın Dilmen’e söylediği, “Sizi yalnız alalım” şeklindeki sözleri sosyal medyada çarpıtıldı. Emine Erdoğan’ın Dilmen’e, “Sen çekil oradan, siz yanlış yaptınız.” dediği iddia edilerek Dilmen ile Cumhurbaşkanı Erdoğan arasında bir husumet olduğu havası oluşturulmaya çalışıldı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir