Ebru Şahin ve Cedi Osman aşklarının başladığı yerde düğün yaptı

Geçen hafta Makedonya’da evlenen oyuncu Ebru Şahin ve basketbolcu Cedi Osman, aşklarının başladığı İzmir’in Çeşme ilçesinde düğün merasimi gerçekleştirdi. Çiftin düğününe sanat ve spor dünyasından birçok isim katıldı.

Oyuncu Ebru Şahin ve NBA’de oynayan basketbolcu Cedi Osman aşklarının başladığı İzmir’in Çeşme ilçesinde düğün merasimi gerçekleştirdi.

Geçen hafta Makedonya’da kıyılan resmi nikâhın akabinde Alaçatı’da gerçekleştirilen temsili nikâhı televizyoncu Acun Ilıcalı kıyarken, Ebru Şahin’in şahitliğini menajeri ve yakın dostu Abdullah Bulut, Cedi Osman’ın şahitliğini ise Okan Can Yantır üstlendi.

Alaçatı’a gerçekleştirilen ve sabahın birinci saatlerine kadar süren düğüne Acun Ilıcalı, İsmail Hacıoğlu, Aslıhan Gürbüz, Aslıhan Güner, Mert Kılıç, Barış Falay, Emre Altuğ, Seli Bayraktar, Gülçin Santırcıoğlu, Burak Tozkoparan, Bertan Aslani, Hazal Şenel üzere Üzere isimler katıldı.


“BİRBİRİMİZE İTİMADIMIZ TAM”

Ebru Şahin, verdiği bir röportajda bağıyla ilgili şu tabirleri kullanmıştı:

* Cedi ile küçüklüğümüzden beri farklı etraflarda, farklı inanç anlayışlarında büyürken daima tıpkı içgüdüyle hareket ettiğimizi fark ettik. Hayatın tadına baktığımız yerler farklı ancak aldığımız tat birebir. Hani biriyle konuşmana gerek kalmadan her şeyi halledersin ya, ortamızda o denli bir bağ var.

* Birbirimizde her gün yeni bir şey keşfediyoruz. Ben bağların insanları farklılaştırdığını düşünüyordum lakin şu an birbirimize; özgürlüğümüzden ve karakterimizden feragat etmeden, her türlü stratejiden uzak, inanç üzerine heyeti ve kalpten bir bağlılığın var olabileceğini öğrettiğimize inanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.