Dekolteli Dans Yıldız Asyalı’yı Sakat Bırakıyordu! Bakın Sahnede Ne Yaptı?

Bir periyotların en başarılı oyuncuları ortasında yer alan çektiği gençlik dizileri ile tanınan olan Yıldız Asyalı, dizi setlerini bırakıp keman sanatkarı oldu. Sahnelerde keman çalan Yıldız Asyalı geçtiğimiz günlerde üzücü halde yere düşerek herkesi korkuttu. Giydiği elbisenin azizliğine uğrayan Asyalı bakın o anlar için ne dedi? İşte herkesi şaşırtan o açıklama.

DİZİ SETLERİNİ BIRAKIP SAHNELERE KOŞTU

Hayat Bilgisi, Eyvan Babam üzere pek çok dizide yer alan Yıldız Asyalı, bir periyotların en beğenilen isimleri ortasındaydı.. Rol arkadaşı Arda Kural ile o devirler aşk yaşayan Asyalı, dizi setlerine veda ederken Kural ise değişik bir hayata sürüklenmişti. Yıllar sonra tekrardan bir ortaya gelen ikili, herkesi şaşırtan itiraflarda bulundu.

DEKOLTE DANSI DEĞERLİYE PATLADI

Bir periyotların en beğenilen isimleri ortasında yer alan Asyalı ve Kural ayrılıklarını katıldıkları bir TV programında anlatmıştı. Uzun vakittir sahnelerde keman çalan Asyalı geçtiğimiz günlerde sahnede az kala sakatlanıyordu. Giydiği derin yırtmaçlı elbisesi ile keman çalan Asyalı bir an da kendini yerde buldu. Onu izleyenler ise büyük bir panik yaşadı. Asyalı ise sahne sonrasında farklı bir açıklama yaptı. Kendi düşüyle alay eden hoş sanatçı toplumsal medya hesabından bir fotoğraf paylaşarak kendini tiye aldı. Asyalı, paylaştığı fotoğrafa şu notları düştü:

“Kırk yılın başı bir dekolteli dans yapacakken ben” yorumunda bulundu. Yıldız Asyalı tıpkı vakitte “İki hal yapayım derken monitörü de yedim”

YILDIZ ASYALI KİMDİR? NERELİDİR? EVLİ MİDİR?

1983 İstanbul doğumlu olan Yıldız Asyalı 39 yaşındadır. İş İnsanı Emre Vatansever ile evlenen Asyalı, 2017 yılında boşanmıştır. 2 kez evlenen Asyalı’nın 2. eşi ise Kerem Saka’dır. Asyalı’nın bu evliliği ise yalnızca 30 gün sürmüştür. 1 kızı olan Asyalı’nın çocuğu birinci eşi Emre Vatansever’dendir. Asyalı’nın hem müzik hem oyunculukla ilgilenmektedir. Asyalı, İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı mezunudur. Eyvah Babam üzere dizilerde oynayan Asyalı, usta isimlerle başrol oynamıştır. Bir periyotlar rol arkadaşı Arda Kural ile aşk yaşayan Asyalı, o periyotlar en tanınan genç oyuncular ortasında yerini almıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.