Alanyaspor, Ivan Cavaleiro’yu takımına kattı!

Alanyaspor, İngiltere Premier Lig gruplarından Fulham’ın 28 yaşındaki sol kanat oyuncusu Ivan Cavaleiro’yu 1 yıllığına kiralık olarak takımına kattı.

Oyuncu için düzenlenen imza merasiminde açıklamalarda bulunan Alanyaspor Lideri Hasan Çavuşoğlu, “Transferin son 2 günü hareketli geçecek. Değerli bölgelerimizde eksiklerimiz vardı. Bu eksiklerden biri kanat oyuncusuydu. Bu eksikliğimizi İngiltere’nin Fulham ekibinden Ivan Cavaleiro ile bir yıllık kiralık mukavele yaparak gideriyoruz. Kendisi esasen mesleği muhakkak olan ve Corendon Alanyaspor’umuza yararlı olabilecek bir futbolcu. Anlatmaya gerek yok. Talipleri çok olmasına karşın kendisi bizi tercih etti. Bundan ötürü da kendisine teşekkür ediyorum. Ortamıza güzel geldin Ivan” dedi. 

Ivan Cavaleiro, Alanyaspor’da olduğu için çok memnun olduğunu belirterek, “Buraya gelmeden evvel başka Portekizli arkadaşlarımla konuştum. Olumlu referanslar verdiler. Teknik yöneticimizle görüştüm. Buradaki futbol mantalitesinden bahsetti. Birtakım görüntüler izledim. Grubun ne kadar müspet ve göze güzel gelen bir futbol oynadığını gördüm. Liderimizin da dediği üzere öbür tercihler olabilirdi lakin ben burayı seçtim. Kadro arkadaşlarımın, teknik heyetin ve çalışanların verdiği güçle birlikte grup olgusuyla Corendon Alanyaspor’umuzun başarısı için elimden geleni yapacağım” diye konuştu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.