17 Eylül Cumartesi yol durumu: Trafikte ve karayollarında son durum

Karayolları Genel Müdürlüğü’nün (KGM) yol durumu bültenine nazaran, TEM Otoyolu‘nun Gümüşova-Kavacık kavşaklarındaki viyadüklerin genleşme derzi tamirat çalışmaları nedeniyle 22.00-06.00 saatlerinde şerit daraltması yapılıyor.

Ankara-Niğde Otoyolu‘nun Kırşehir Kavşağı-Ağaçören ilişki yolunun 1-3. kilometrelerinde üstyapı tamirat çalışmaları hasebiyle irtibat yolunun Kırşehir istikameti trafiğe kapatıldı. Bu sebeple, ulaşım başka taraftan iki taraflı olarak sağlanıyor.

Denizli-Çardak yolunun 5-7. kilometrelerinde kavşak imal, Kahramanmaraş-Narlı-Gaziantep yolunun 1-2. kilometrelerinde Arsan Köprülü Kavşağı mevkisinde üstyapı yenileme, Seydişehir-Akseki yolunun 33-37. kilometreleri ve Ermenek-Mut yolunun 18-19. kilometrelerinde yol üretim çalışmaları sebebiyle kelam konusu kesitlerde ulaşıma denetimli müsaade veriliyor.

Beşikdüzü-Trabzon yolunun 45. kilometresindeki Akyazı Tüneli’nde elektrik elektronik sistemleri bakım tamirat çalışması nedeniyle her iki tarafta bulunan tüplerde 08.00-20.00 saatleri ortasında ulaşım tek şeritten denetimli olarak gerçekleştirilecek.

Nevşehir-Ürgüp-Kayseri yolunun 14-20. kilometrelerinde yol imal çalışmaları hasebiyle ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki istikametli olarak sürdürülüyor.

Eskişehir-Kütahya vilayet sınırı-Kütahya yolunun 42-43. kilometrelerinde bulunan köprülerde genleşme derz ve bakım tamir, Eleşkirt-Ağrı yolunun 62-66. kilometrelerinde de yol imal çalışmaları devam ettiğinden bu bölümlerde ulaşım bölünmüş yolun bir kısmından iki taraflı olarak sağlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.